The store will not work correctly when cookies are disabled.
Shop voor €45 aan Phildar bollen of modellen en ontvang accessoires boek cadeau! Vermeld online in het opmerkingenveld “boek cadeau” en wij sturen deze mee
Phildar Phil Diamant kl.Meteore is een super licht, glanzend, vrouwelijk en zacht garen. Phil Diamant van Phildar is geschikt voor naalden 3.0-3.5mm en geeft uw gebreide trui of gehaakte vest een sprankelend effect. Phil Diamant kunt u ook combineren met andere garens samen wat een uniek effect geeft.
Phildar Phil Diamant is 45% Polyacryl en 55% polyester Voor naalden 3.0-3.5mm Per bol 50gr. met ca.280mtr Proeflapje 10x10cm: 24 steken en 32 naalden Voor een trui maat 42 heeft u ca. 5 bollen nodig Het garen wordt geadviseerd om op 30 graden te wassen.