- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar kinder snood breien van Phil Velours. Deze snood is erg makkelijk te breien en ideaal voor het koude weer aangezien de draad erg warm is. De snood heeft 1 maat van 4 tot 12 jaar. Phil Velours is een heerlijk zacht garen met een fluwelen uitstraling. Bij het breipakket ontvangt u het garen incl. breipatroon.
De snood is gebreid in een boordsteek. Het wordt gemaakt op breinaald 5mm. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek Nr 176.
De snood is gebreid van Phildar Velours kleur Nuee. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Velours te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl welke kleur u graag wenst te ontvangen.
Product Name | Phildar kinder snood breien van Phil Velours (m20,176) |
---|---|
Merk | Phildar |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.