Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Borgo de Pazzi Isolda

Borgo de Pazzi Isolda is een kettinggaren van 100% lyocel (een vezel de Eucalyptusboom) van voor naalden 4.0-5.0mm. Isolda van Borgo de Pazzi is zeer zacht met speelse kleuren. Isolda is een perfect garen voor het breien of haken van een zomerse omslagdoek, trui of vest!

1 product

Van laag naar hoog sorteren
per pagina
Borgo de Pazzi Isolda is een kettinggaren van 100% lyocel (een vezel de Eucalyptusboom) van voor naalden 4.0-5.0mm. Isolda van Borgo de Pazzi is zeer zacht met speelse kleuren. Het is anti-statisch, anti-bacterieel en daarom ook erg geschikt voor mensen met huidproblemen. Isolda is een perfect garen voor het breien of haken van een zomerse omslagdoek, trui of vest!


Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!