- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar off-shoulder trui breien van Lovely Mohair. Deze trui is een favoriet, het off-shoulder is helemaal in de mode en de trui ziet er dan ook chic en comfortabel uit. Lovely Mohair is volle dikke draad van mohair met acryl, dat lekker zacht en warm is. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gebreid op breinaalden 7 en 8mm. De gebruikte steken zijn een boordsteek en tricotsteek. Verder heeft u een wolnaald en lastex nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 249.
Het is gemaakt van Phildar Phil Lovely Mohair in de hoofdkleur Gazelle. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Lovely Mohair te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl
Product Name | Phildar off-shoulder trui breien van Lovely Mohair (249,m7) |
---|---|
Merk | Phildar |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.