Shop de mooiste borduurstoffen!  

Phildar off-shoulder trui breien van Lovely Mohair (249,m7)

Vanaf € 42,70
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Phildar off-shoulder trui breien van Lovely Mohair. Deze trui is een favoriet, het off-shoulder is helemaal in de mode en de trui ziet er dan ook chic en comfortabel uit. Lovely Mohair is volle dikke draad van mohair met acryl, dat lekker zacht en warm is. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. 

 

Het wordt gebreid op breinaalden 7 en 8mm. De gebruikte steken zijn een boordsteek en tricotsteek. Verder heeft u een wolnaald en lastex nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 249. 

 

Het is gemaakt van Phildar Phil Lovely Mohair in de hoofdkleur Gazelle. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Lovely Mohair te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl

Meer informatie
Product Name Phildar off-shoulder trui breien van Lovely Mohair (249,m7)
Merk Phildar

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!