Phildar nr.256 Kinder breiboek vol met kleurrijke modellen om te breien voor het voorjaar en de zomer. Tops, truien en vesten en meer voor jongens en meisjes! Modellen worden gebreid van an o.a. de garens van Phildar Coton 3, Couture ete, Phil Artisane en Phil Cabotine.Â
Het boek is in het Nederlands en de meeste modellen gaan maat 18 maanden tot 8 jaar.Â
Phildar jongens trui met vissengraat breien van Coton 3. Deze stoere trui is heerlijk te dragen in het voorjaar. De trui heeft een vissengraat op de rug en er staat pirate op de voorkant. Phil Coton 3 is een 100% katoen garen en verrijkt met aloe vera. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gebreid op breinaalden 2.5 en 3mm. De gebruikte steken zijn boordsteek, jacquard en tricotsteek. Verder heeft u een stopnaald nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 256.
Het is gemaakt van Phildar Phil Coton 3 in de hoofdkleur Marine en kleur Ecru. Liever een andere kleurencombinatie? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Coton 3 te zien. Vermeld uw gewenste kleurencombinatie op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl. Vermeld hierbij duidelijk welke kleur de hoofdkleur moet worden.