- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- Â klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar jongens trui breien van Phil Chouchou en Phil Caresse. Deze super zachte trui is heerlijk te dragen en uniek door de kraag met de knoopjes. De basis is van Phil Chouchou gemaakt, dit is een 'gekrulde draad' van polyamide en acryl. De biezen zijn gemaakt van Phil Caresse, dit is een zacht garen gemaakt is van polyamide en acryl.
Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gebreid op breinaalden 3,5 en 4mm. De gebruikte steken zijn boordsteek en tricotsteek. Verder heeft u 3 knopen van 15mm, markeerringen en een stopnaald nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 263.
Het is gemaakt van Phildar Phil Chouchou in de kleur Blue Jean en Phil Caresse in de kleur Marine. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Chouchou te zien. Voor Phil Caresse heeft u een gelijke kleur nodig, u kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Caresse te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail klantenservice@crcouture.nl . Vermeld hierbij duidelijk welke draad in welke kleur veranderd moet worden.
| Product Name | Phildar jongens trui breien van Phil Chouchou en Phil Caresse (263, m21) |
|---|---|
| Merk | Phildar |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â