Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Phildar dames topje breien van Phil Couture Été (258, M7)

Vanaf € 14,40
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Phildar dames topje breien van Phil Couture Été. Dit zomerse topje is heerlijk te dragen, heeft een mooie v-hals en en dunne schouderbandjes. Phil Couture Été heeft mix van 64% katoen, 34% polyester en 2% polyamide en heeft een subtiele glitter. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.

 

Het wordt gemaakt op rondbreinaalden 2,5 en 3mm. De gebruikte steken zijn boordsteek, minderen en tricotsteek. Verder heeft u markeerringen en een stopnaald nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 258. 

 

Het is gemaakt van Phildar Phil Coutute Été in de kleur Ficelle. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Couture Été te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.

Meer informatie
Product Name Phildar dames topje breien van Phil Couture Été (258, M7)
Merk Phildar

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!