- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- Â klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa trui met v-hals breien van Gomitolo Magico. Toffe trui in patenpatroon, mooie v-hals en raglanranden van de Gomitolo Magico (60% scheerwol en 40% polyacryl). Door het patentpatroon komen de kleuren van de wol nog meer naar voren. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het model wordt gebreid op breinaald 4.0 en 4.5mm en korte rondbreinaald 4.0mm. De gebruikte steken zijn een boordpatroon, patentpatroon en zichtbare minderingen. Het model kunt u terug vinden in Lana Grossa Gomitolo 14.
De trui is gemaakt van Gomitolo Magico in de kleur 3028. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Gomitolo Magico te zien.Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl
| Product Name | Lana Grossa trui met v-hals breien van Gomitolo Magico (Gom14, m20) |
|---|---|
| Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â