Sokkenwol feest! 3 bollen = 5% korting en 5 bollen of meer = 10% korting  

Phildar Spencer breien van Phil Irisé (228, M18)

Vanaf € 34,75
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Phildar dames spencer breien van Phil Irisé, een zachte prachtige glanzende draad met een metallic look (een mix van viscose, wol,polyamide en mohair). Met het breipakket ontvangt u het garen incl. breipatroon.


De spencer wordt gebreid op breinaalden 3.5mm & 4.0 mm, ook zijn er kabeknaalden, stekenhouders & 3 knopen (14mm dia) nodig voor dit model. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 228.U gebruikt de Boordsteek, Zandsteek & Fantasiesteek met gaatjes volgens patroon.


De spencer is gebreid van Phildar Phil Irisé in de kleur Jeans. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Irisé te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl

Meer informatie
Product Name Phildar Spencer breien van Phil Irisé (228, M18)
Merk Phildar


Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!