- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar snood breien van Phil Tresor. De snood heeft een afmeting van 80x35cm. De sjaal heeft is gemaakt in de kleur Bengale. Phil Trésor is een dik winters garen met een dun glimmend garen mee geweven door de draad heen. Phil Trésor is een combinatie van polyamide, acryl, mohair en polyester. Bij aankoop ontvangt het garen incl. breipatroon.
De snood is gebreid in een ribbelsteek en fantasiesteek. Het wordt gemaakt op breinaalden 13mm .Verder heeft u markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek Nr.178.
Voor deze snood zijn er meerdere kleuren beschikbaar. U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Tresor te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl welke kleur u graag wenst te ontvangen.
Product Name | Phildar snood breien van Phil Tresor (m.11,178) |
---|---|
Merk | Phildar |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.