Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Phildar shopper tas haken van Phil Tiramisu (241, m13)

Vanaf € 62,80
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Phildar shopper tas haken van Phil Tiramisu. Deze mooie tas is erg ruim en heeft lange schouderbanden. De tas wordt ongeveer 43cm breed en 35cm hoog. Phil Tiramisu is een zomerse draad met een glanzende en glitterende stukjes wat een een uniek effect geeft. Bij het pakket ontvangt u het garen incl.patroon.

Het wordt gehaakt op haaknaald nummer 5. Dit patroon is ideaal voor de beginnende hakers en wordt met een dubbele draad op vasten gehaakt. Verder heeft u een wolnaald en markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 241.

De tas is gemaakt van Phil Tiramisu in de kleur Rosee, liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Tiramisu te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail naar info@crcouture.nl. 

Meer informatie
Product Name Phildar shopper tas haken van Phil Tiramisu (241, m13)
Merk Phildar

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!