- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar peuter vest met nopjes breien van Phil Givre. Dit prachtige vestje is heel leuk om te dragen. Phil Givre is een luchtige zachte draad van alpaga en polyamide Phil Givre is licht van gewicht en lekker warm. Bij het pakket ontvangt u het garen en het patroon.
Het wordt gebreid op breinaalden 5 en 6mm. De gebruikte steken zijn meerderen, minderen, tricotsteek en ribbelsteek. Verder heeft u markeerringen, hulpnaald en 3 knopen van 14mm nodig. Het model staat in Phildarboek 217.
Het vest is gebreid van Phildar Phil Givre in de kleur Rosée. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Givre te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Phildar peuter vest met nopjes breien van Phil Givre (217, m17) |
---|---|
Merk | Phildar |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.