Phildar haakmagazine nr.257 staat vol met kleurrijke modellen om te haken voor het voorjaar en de zomer. Tops, truien en vesten en voor beginners en gevorderde. Modellen worden gehaakt van o.a. de garens van Phildar Origin, Phil Koala, Phil Perle 5, Phil Rustique en ga zo maar door!
Het boek is in het Nederlands en de meeste modellen gaan tot maat 52.
Phildar makkelijke dames trui haken van Phil Artisane. Deze gave trui heeft een mooie strik op de schouder, wat een echte eye-catcher is. Het patroon is ideaal voor de beginnende haker, want het is makkelijk te maken. Phil Artisane een zomerse draad van 70% viscose en 30% linnen en heeft wat oneffenheden erin. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op haaknaald 3,5mm. De gebruikte steken zijn losse, stokjes en een horizontale ajoursteek. Verder heeft u een stopnaald en markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 257.