- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- Â klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar heren trui breien van Phil Randonnees en Phil Chouchou. De prachtige trui is uniek door de kleine rits en hoge kraag. De basis wordt gemaakt van Phil Randonnees, dit is een tweed garen van 45% acryl, 40% wol, 10% alpaca en 5% viscose. De binnenlaag van de kraag wordt gemaakt van de zachte teddy garen Phil Chouchou van polyamide en acryl.
Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gebreid op breinaalden 4 en 4,5mm. De gebruikte steken zijn tricotsteek en boordsteek. Verder heeft u stekenhouders, 1 rits van 30cm en een stopnaald nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 264.
De basis is gemaakt van Phildar Phil Randonnees in de kleur Kaki Fonce. Liever een andere kleur van Phil Randonnees? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Randonnees te zien. De binnenlaag van de kraag is gemaakt van Phildar Phil Chouchou in de kleur Gazelle. Liever een andere kleur van Phil Chouchou? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Chouchou te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl. Vermeld hierbij duidelijk welke draad er vervangen moet worden.
| Product Name | Phildar heren trui breien van Phil Randonnees en Phil Chouchou (264,m17b) |
|---|---|
| Merk | Phildar |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â