- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- Â klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar dames vest breien van Phil Angora. Dit prachtige vest is heerlijk zacht, het heeft een ronde hals en een knoopsluiting. Het patroon wordt als moeilijk omschreven, dus zeker een leuke uitdaging. Phil Angora is een zijde zachtheid, donzig en chique garen van 40% angora en 60% polyamide.
Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gebreid op breinaalden 3 en 4,5mm. De gebruikte steken zijn fantasiesteek en boordsteek. Verder heeft u een stopnaald, 5 knopen van 14mm en markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 270.
Het is gemaakt van Phildar Phil Angora in de kleur Perle. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Angora te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail klantenservice@crcouture.nl.
| Product Name | Phildar dames vest breien van Phil Angora (270,m6) |
|---|---|
| Merk | Phildar |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â