- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar dames trui met brede hals breien van Phil Caresse. Deze prachtige trui is heerlijk te dragen en ideaal voor koudere voorjaarsdagen. Phil Caresse is een zacht garen gemaakt is van polyamide en acryl en dus gemakkelijk in onderhoud. Bij het pakket ontvangt u het garen incl.patroon.
Het wordt gebreid op breinaald 3mm. De gebruikte steken zijn boordsteek. Verder heeft u een borduurnaald en markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 238.
De trui is gemaakt van Phil Caresse in de kleur Corail, liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Caresse te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail naar info@crcouture.nl.
Product Name | Phildar dames trui met brede hals breien van Phil Caresse (238, m16) |
---|---|
Merk | Phildar |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.