Phildar haakmagazine nr.257 staat vol met kleurrijke modellen om te haken voor het voorjaar en de zomer. Tops, truien en vesten en voor beginners en gevorderde. Modellen worden gehaakt van o.a. de garens van Phildar Origin, Phil Koala, Phil Perle 5, Phil Rustique en ga zo maar door!
Het boek is in het Nederlands en de meeste modellen gaan tot maat 52.
Phildar dames trui haken van Phil Perle 5. Deze elegante trui heeft wijde mouwen en in die mouwen zijn bloemen verwerkt. Phil Perle 5 is een dun garen van 100% Egyptisch katoen, dat erg zacht aanvoelt op de huid. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op haaknaald 2,5mm. De gebruikte steken zijn boordsteek, reliëfstokjes, rastersteek, , losse, (halve) vaste, (halve en dubbele) stokjes, fantasiesteek en afgehechte stokjes. Verder heeft u een stopnaald en markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 257.