Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Phildar dames top haken van Phil Origin (259, M2B)

Vanaf € 22,60
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Phildar dames top haken van Phil Origin. Deze mooie, zomerse top heeft fijne schouderbandjes en wordt grotendeels met granny squares gemaakt. Phildar Phil Origin is een 100% katoenen draad, wat erg fijn draagt. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. 

 

Het wordt gemaakt op haaknaald 3mm. De gebruikte steken zijn granny, losse, (halve, lange) vaste, toverring, boordsteek en (dubbel) stokje. Verder heeft u een stopnaald en markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 259.

 

Het is gemaakt van Phildar Origin in de kleur Terre Battue. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Origin te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl

Meer informatie
Product Name Phildar dames top haken van Phil Origin (259, M2B)
Merk Phildar

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!