Phildar dames rok haken van Phil Exotique (238, m4)

Vanaf € 33,10
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Phildar dames rok haken van Phil Exotique. Deze rok is erg leuk om te dragen op zomerse dagen. Het sluit zich dicht met knoopjes en heeft sierzakjes. Phil Exotique is een kleurrijke zomer draad van 100% katoen. Bij het pakket ontvangt u het garen incl.patroon.

Het wordt gehaakt op haaknaald 3mm. De gebruikte steken zijn stokjes en vaste. Verder heeft u 6 knopen van 20mm, 4 drukknopen van 13mm, markeerringen & borduurnaald nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 238.

De rok is gemaakt van Phil Exotique in de kleur Beige Rose, liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Exotique te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail naar info@crcouture.nl. 

Meer informatie
Product Name Phildar dames rok haken van Phil Exotique (238, m4)
Merk Phildar


Copyright © 2025 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!