The store will not work correctly when cookies are disabled.
Dolle Borduurdagen! Shop voor €75 aan borduurpakketten- en/of accessoires & ontvang een goodiebag cadeau incl. project. Vermeld online 'borduurdagen' in het opmerkingenveld op de afrekenpagina of kom langs in de winkel
Phildar baby 261 breiboek staat met de meeste scahttigste winterprojecten om te breien voor de aller kleinste. Giletjes, broekjes, pakjes, mutsjes, truitjes, vestjes en ga zo maar door. Phildar staat bekend om de duidelijke werkwijze voor ieder niveau.
Het boek is incl. Nederlandse werkwijze.
Phildar baby spencer breien van Phil Alpaga Bouclé. Dit leuke spencertje is erg leuk om ergens overheen te dragen. Phil Alpaga Bouclé is een draad met textuur van 40% alpaca en 60% wol. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gebreid op breinaald 6mm. De gebruikte steek is tricotsteek. Verder heeft u 5 knopen van 14mm, een stopnaald, stekenhouders en markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 261.