- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar baby mutsje breien met pompon van Lambswool. Dit heerlijke mutsje is ideaal voor de koudere dagen. Lambswool 51 is een heerlijk zacht en warm garen van wol met acryl. Met het breipakket ontvangt u het garen incl. breipatroon.
Het wordt gemaakt op breinaalden 2.5mm, 3mm en 3.5mm. De gebruikte steken zijn tricotsteek en boordsteek. Verder heeft u een pomponkit nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek Nr 200.
De muts is gebreid van Phildar Phil Lambswool kleur Gold. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Lambswool te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl welke kleur u graag wenst te ontvangen.
Product Name | Phildar baby mutsje breien met pompon van Lambswool (200, m24a) |
---|---|
Merk | Phildar |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.