- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lang Yarns dames cape met knoop haken van Magnolia. Deze prachtige cape is in 1 maat, de bovenwijdte wordt ca.140 cm en de lengte 37cm. De cape wordt van boven naar beneden gehaakt. Lang Yarns Magnolia Merino Extrafine is een luchtige draad in kettingstructuur en bestaat uit 85% merino wol en 15% polyamide. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gehaakt op haaknaald 6. De gebruikte steken zijn losse en stokjes. Verder heeft u 1 knoop nodig. Het model kunt u terug vinden in Lang Yarns Punto 74.
Het is gemaakt van Lang Yarns Magnolia in kleur 6. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Magnolia te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl
Product Name | Lang Yarns dames cape met knoop haken van Magnolia (P74, M8) |
---|---|
Merk | Lang Yarns |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.