- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa zomerse trui breien van Bacca. Deze heerlijke trui is makkelijk voor een koudere zomerdag of een zomeravond. Bacca is een gedraaide, golvende zomer draad van 100% katoen, wat heerlijk luchtig is. Bij het breipakket ontvangt u het garen incl. breipatroon.
Het wordt gemaakt breinaald 3.5mm en op rondbreinaald 3.5mm van 40cm lang. De gebruikte steken zijn boordpatroon, effectpatroon, knoopjesrand, tricotsteek, netpatroon, meerderen en ribbelpatroon in toeren. Het model staat in Filati 63.
De trui is gebreid van Lana Grossa Bacca in kleur 8, liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Bacca te zien. Vermeldt uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail naar info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa zomerse trui breien van Bacca (F63,m14) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.