- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa vest breien van Lana Grossa The Look. The Look is een nieuwe velvet draad van Lana Grossa van 100% polyester. Hierdoor wordt het een lekker zacht velvet knuffelvest wat lekker vlot breit. Het vest heeft 3/4 mouwen en leuke zakken aan de voorkant.
Met het pakket ontvangt u het garen incl.patroon. Het vest wordt gebreid op breinaalden 6.0 mm en haaknaald 6.0mm (voor de randen afwerking). De gebruikte steken zijn ajourpatroon en tricotsteek. Verder heeft u een hulpnaald nodig. Het model staat in Filati 67.
Het model is gebreid in de kleur 4. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van The Look te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa vest breien van The Look (Filati 67, m7) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â