Dolle Borduurdagen! Shop voor €75 aan borduurpakketten- en/of accessoires & ontvang een goodiebag cadeau incl. project. Vermeld online 'borduurdagen' in het opmerkingenveld op de afrekenpagina of kom langs in de winkel 

Lana Grossa vest breien van Summer Cashmere (Classici 28, m3)

Vanaf € 62,20
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa vest breien van Summer Cashmere. Prachtig klassiek model van de mooie Summer Cashmere gemaakt van 90% katoen en 10% kasjmier. Ideaal vest om over een jurk te dragen of als chique jasje. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.

Het vestje wordt gebreid in weefpatroon, boordpatroon en kantsteken op breinaalden 3.0 en 4.0mm. Ook is er een rondbreinaald 3.0mm 40cm lang nodig. Het model kunt u terug vinden in Lana Grossa Classici 28.

 

Het is gemaakt van Lana Grossa Summer Cashmere in de kleur 9. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Summer Cashmere te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl

Meer informatie
Product Name Lana Grossa vest breien van Summer Cashmere (Classici 28, m3)
Merk Lana Grossa
Anderen bekeken ook...

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
€
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!