Dolle Borduurdagen! Shop voor €75 aan borduurpakketten- en/of accessoires & ontvang een goodiebag cadeau incl. project. Vermeld online 'borduurdagen' in het opmerkingenveld op de afrekenpagina of kom langs in de winkel 

Lana Grossa vest breien van Gomitolo Versione (Gom14, m4)

Vanaf € 42,40
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa vest breien van Gomitolo Versione. Wat een mooi vest in mooie kleurovergang van de Gomitolo Versione (60% scheerwol en 40% polyacryl). Door het leuke gaatjespatroon en leuke zakken is het een stoer vest.  Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.

Het model wordt gebreid op breinaald 3.5 en 4.0mm. U heeft ook een haaknaald 4.mm nodig. De gebruikte steken zijn een ribbelsteek, tricotsteek en gaatjespatroon. Het model kunt u terug vinden in Lana Grossa Gomitolo 14.

 

Het vest is gemaakt van Gomitolo Versione in de kleur 448. Liever een andere kleur?  U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Gomitolo Versione te zien.Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl

Meer informatie
Product Name Lana Grossa vest breien van Gomitolo Versione (Gom14, m4)
Merk Lana Grossa
Anderen bekeken ook...

Heeft u vragen?



Copyright © 2025 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!