Dolle Borduurdagen! Shop voor €75 aan borduurpakketten- en/of accessoires & ontvang een goodiebag cadeau incl. project. Vermeld online 'borduurdagen' in het opmerkingenveld op de afrekenpagina of kom langs in de winkel 

Lana Grossa vest breien van Bella uit Filati 65, m42

Vanaf € 37,15
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa vest met ronde hals om te breien van Bella, een mooie mix van o.a. katoen en baby alpaca. Bij het pakket ontvangt u het garen incl.patroon. 

Het vest wordt gebreid in tricotsteek en fantasiepatroon op breinaalden 4.0mm en rondbreinaald 4.0mm met 50cm. Het vest sluit met 6 knoopjes van ca. 18mm en komt uit Filati Journal 65.
 
Het model is gebreid in Bella kleur 4. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Lana Grossa Bella te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl. 
Meer informatie
Product Name Lana Grossa vest breien van Bella uit Filati 65, m42
Merk Lana Grossa
Anderen bekeken ook...

Heeft u vragen?



Copyright © 2025 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!