- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- Â klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa trui met hoge kraag breien van Cool Merino. Deze prachtige trui is heerlijk warm en u kunt deze trui in een effe kleur of gemêleerde kleur maken. Cool Merino is een luchtige draad in kettingstructuur van 90% merinos en 10% polyamide. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gebreid op breinaalden 4 en 6mm en een korte rondbreinaald van 4mm. De gebruikte steken zijn een boordpatroon, kabelpatroon en tricotsteek. Verder heeft u ook nog een kabelnaald nodig. Het model kunt u terug vinden in Lana Grossa Lookbook nummer 17.
Het is gemaakt van Lana Grossa Cool Merino in kleur 315. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Cool Merino te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl
| Product Name | Lana Grossa trui met hoge kraag breien van Cool Merino (LB17,M22) |
|---|---|
| Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â