Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Lana Grossa sjaal breien van Ecopuno Chunky (Classici 25, m14)

Vanaf € 50,20
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa sjaal breien van Ecopuno Chunky. Gave xxl-sjaal van de populaire Ecopuno Chunky gemaakt van een mix van katoen, baby alpca en merino wol. Stoere sjaal in ribbelpatroon met een afmeting van 25x216cm. 

Met het breipakket ontvangt u het garen incl. patroon. De sjaal wordt gebreid op breinaalden 8.0mm in ribbelpatroon en bies. 

 

De sjaal is gebreid van Lana Grossa Ecopuno Chunky in de kleur 130. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Ecopuno Chunky te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.

Meer informatie
Product Name Lana Grossa sjaal breien van Ecopuno Chunky (Classici 25, m14)
Merk Lana Grossa

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!