Lana Grossa Gomitolo nummer 15 staat vol met kleurrijke modellen om te breien voor het voorjaar en de zomer. Tops, truien en vesten en voor beginners en gevorderde. Modellen worden gebreid van o.a. de garens van Lana Grossa Gomitolo Hippie, Cotonella en Gomtiolo Tono.
Het boek is in het Nederlands en de modellen gaan tot maat 46-50.
Lana Grossa poloshirt breien van Gomitolo Hippie, een kleurrijk garen van katoen, hennep en linnen. Het shirt in polo model heeft een kraagje, korte mouwen en voelt lekker zacht aan wat aangenaam draagt. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het polshirt wordt gebreid in boordpatroon en gaatjespatroon op breinaalden 2.5 en 3.0mm, een korte rondbreinaald 2.5mm. Veder zijn er 3 knoopjes 17mm nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa in Gomitolo 15.