- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa lang dames vest breien van Gigante. Dit prachtige vest is uniek door het kleurverloop en de wijde mouwen. Het vest is heerlijk warm, valt lang en heeft zakken. Gigante geeft een fluffy effect en heeft een samenstelling van 70% alpaca fine en 30% polyamide.
Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gemaakt op breinaald 7mm. De gebruikte steken zijn (dubbele) kantsteek, boordpatroon en tricotsteek. Verder heeft u 2 hulpnaalden nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Filati 70.
Het is gemaakt van Lana Grossa Gigante in kleur 7. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Gigante te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa lang dames vest breien van Gigante (F70,M34) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â