Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Lana Grossa jurk haken van Cotton Melange (Filati 65, m16)

Vanaf € 51,15
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa jurk haken van Cotton Melange. Wat een mooi haakpatroon heeft deze jurk van Cotton Mélange. Cotton Mélange heeft een gevlamde kleur waardoor de jurk een licht gemeleerd effect heeft.  Heerlijk zacht door de mix van 80% katoen met 20% merino. Bij het pakket ontvangt u het garen incl.patroon. 

Het wordt gehaakt op haaknaald 4.0 en 5.0mm. De gebruikte steken zijn het filetpatroon. Het model staat in Filati Jorunal 65. 
 
 
De jurk is gehaakt in de kleur 9. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Cotton Mélange te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Meer informatie
Product Name Lana Grossa jurk haken van Cotton Melange (Filati 65, m16)
Merk Lana Grossa

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!