- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa dames vestje breien van Elastico. Dit schattige vestje is uniek door de kabel die in het vest verwerkt zit en het leuke kraagje, dit geeft een chique effect. Elastico is een zacht en luchtig garen van 96% katoen en 4% polyester. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op breinaalden 3 en 4,5mm en rondbreinaald 4mm van 40cm lang. De gebruikte steken zijn boordpatroon, averechte tricotsteek, ketting-kantsteek, kabelgaatjespatroon, knoopjes-kantsteek, minderen en meerderen. Verder heeft u nog een kabelnaald en 5 knoopjes van 20mm nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Classici 28.
Het is gemaakt van Lana Grossa Elastico in kleur 196. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Elastico te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa dames vestje breien van Elastico (C28,M20) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â