Lana Grossa dames vest in enkele draad breien van Mohair di Gio (F70,M23A)

Vanaf € 145,90
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75
    Combineer voor extra voordeel...
  • Shop Filati 70 met €3,50 korting mee

    € 154,90 € 151,40

    38.89% discount on accessories
    -€ 3,50 buying this bundle

    Lana Grossa dames vest in enkele draad breien van Mohair di Gio (F70,M23A)
    X1
    +
    Lana Grossa Filati 70 winter breiboek
    € 9,00

    Lana Grossa Filati uitgave 70 is een boek vol met kleurrijke modellen om te breien en ook enkele om te haken voor dit najaar en winter. Warme winterse truien, spencers, lange en korte vesten en meer! Modellen van o.a. de garens van Lana Grossa Alpaca Air II, Orsetto, Basta, Picasso en Mohair Moda. 

    Het boek is in het Nederlands en de meeste modellen gaan tot maat 50. 

Lana Grossa dames vest in enkele draad breien van Mohair di Gio. Dit gave vest is uniek door de kleurvlakken en heeft daardoor een gave uitstraling. Dit vest wordt in een enkele draad losjes gebreid, dan zou je dezelfde steken verhouding moeten krijgen als je het met een dubbele draad breit. Mohair di Gio is een prachtige draad die een chique touch geeft aan uw werk. Het heeft een mix van 55% mohair superkid en 45% merinowol.

 

Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gemaakt op breinaalden 8 en 10mm en een lange rondbreinaald 8mm. De gebruikte steken zijn boordpatroon en tricotsteek. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Filati 70.

Meer informatie
Product Name Lana Grossa dames vest in enkele draad breien van Mohair di Gio (F70,M23A)
Merk Lana Grossa

Heeft u vragen?



Copyright © 2025 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
€
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!