- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa dames vest breien van Diversa. Dit mooie vest is uniek door de verschillende steken die gebruikt worden, zo zit er een zigzag, gaatjes ruitjes en een kabel in. Diversa is een heerlijke zachte draad van viscose met katoen. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op breinaalden 2,5 en 3,5mm en rondbreinaald 2,5mm van 60cm lang. De gebruikte steken zijn de boordpatroon, tricotsteek, zigzag- gaatjespatroon, kabel- ruitenpatroon en gaatjespatroon. Verder heeft u nog een kabelnaald en 7 knopen van 15mm nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Classici 28.
Het is gemaakt van Lana Grossa Diversa in hoofdkleur 24 en kleur 16. Liever een andere kleurencombinatie of het vest in 1 kleur breien? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Diversa te zien. Vermeld uw gewenste kleurencombinatie op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl. Vermeld hierbij duidelijk welke kleur de hoofdkleur moet worden.
Product Name | Lana Grossa dames vest breien van Diversa (C28,M25) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â