Lana Grossa Filati uitgave 70 is een boek vol met kleurrijke modellen om te breien en ook enkele om te haken voor dit najaar en winter. Warme winterse truien, spencers, lange en korte vesten en meer! Modellen van o.a. de garens van Lana Grossa Alpaca Air II, Orsetto, Basta, Picasso en Mohair Moda.
Het boek is in het Nederlands en de meeste modellen gaan tot maat 50.
Lana Grossa dames vest breien van Brigitte No.2. Dit gave vest valt wat langer en valt iets oversized. Het vest wordt geheel in een dubbele draad gebreid. Brigitte No. 2 is een luchtig, warm en super zacht garen van alpaca, katoen en wol. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op breinaalden 5 en 6mm en rondbreinaald 5mm van 120cm lang. De gebruikte steken zijn kantsteek, boordpatroon, meerderen, minderen en gerstekorrel. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Filati 70.
Het is gemaakt van Lana Grossa Brigitti No.2 in de kleuren 47 en 73. Liever een andere kleurencombinatie? Het vest wordt met twee kleuren in een dubbele draad gebreid. U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Brigitte No.2 te zien. Vermeld uw gewenste kleurencombinatie op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.