- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- Â klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar dames vest met v-hals breien van Phil Soie Merinos. Dit prachtige vest is een echte basis, die je nodig hebt in de kast. Het vest heeft een mooie v-hals, heeft zakjes en een splitje aan de zijkant. Phil Soie Merinos is een premium garen dat extra fijne merinowol en mohair zijde combineert, waardoor het licht, warm en zacht aanvoelt.
Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gebreid op breinaalden 3 en 3,5m en rondbreinaald 3mm. De gebruikte steken zijn boordsteek, tricotsteek en minderen. Verder heeft u 5 knopen van 18mm, markeerringen en stopnaald nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 262.
Het is gemaakt van Phildar Phil Soie Mérinos in de kleur Chocolat Noir. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Soie Merinos te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl
| Product Name | Phildar dames vest met v-hals breien van Phil Soie Merinos (262,m9) |
|---|---|
| Merk | Phildar |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â