- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Phildar dames trui breien van de Phil Wavy. Deze mooie trui is uniek door het telpatroon dat gebruikt wordt. De Phil Wavy is heerlijk warm en zacht het een mix van polyamide, acryl en wol. Bij het breipakket ontvangt u het garen incl. breipatroon.
Deze trui wordt gebreid in boordsteek, fantasiesteek met telpatroon en er wordt gehaakt in vaste. U heeft breinaald 4.5 en 5 nodig en haaknaald 4.5. Ook heeft u markeerringen nodig. Het model kunt u terug vinden in Phildarboek 190.
De trui is gebreid van Phildar Phil Wavy in kleur Petunia. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phil Wavy te zien. Vermeldt uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl welke kleur u graag wenst te ontvangen.
Product Name | Phildar dames trui breien van de Phil Wavy (190, m8) |
---|---|
Merk | Phildar |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.