Dolle Borduurdagen! Shop voor €75 aan borduurpakketten- en/of accessoires & ontvang een goodiebag cadeau incl. project. Vermeld online 'borduurdagen' in het opmerkingenveld op de afrekenpagina of kom langs in de winkel 

Lang Yarns vest breien van Cloud uit Punto 31, m3

Vanaf € 69,30
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lang Yarns vest breien van Cloud, en mix van merino en polyamide. Dit kleurrijke vest komt uit Puno 31 en is gebreid in tricotsteek en boordsteek op naalden 10 en 12mm. Het model wordt met dubbele draad gebreid. Met het breipakket ontvangt u het garen incl. patroon.

Het vest is gebreid van Lang Yarns Clour in de kleur 8. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Cloud te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl. 

Meer informatie
Product Name Lang Yarns vest breien van Cloud uit Punto 31, m3
Merk Lang Yarns


Copyright © 2025 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
€
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!