Dolle Borduurdagen! Shop voor €75 aan borduurpakketten- en/of accessoires & ontvang een goodiebag cadeau incl. project. Vermeld online 'borduurdagen' in het opmerkingenveld op de afrekenpagina of kom langs in de winkel 

Lang Yarns trui breien van Phoenix (Punto 65, m2)

Vanaf € 62,35
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lang Yarns trui breien van Phoenix. Heerlijk zachte trui van de fluffy Phoenix (93% merino en 7% polyamide) met kleine kol. Perfect voor de frisse dagen om lekker in weg te kruipen. De naden worden aan de buitenkant vastegnaaid voor een stoer effect. Met het breipakket ontvangt u het garen incl. breipatroon. 

 

De trui wordt gebreid op breinaalden 4.5, 6 en 7mm en rondbreinaald 4.5mm. Het model kunt u terug vinden in Punto 65. De gebruikte steken zijn tricotsteek. 

 

De trui is gebreid van Phoenix kleur 47. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Phoenix te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl

Meer informatie
Product Name Lang Yarns trui breien van Phoenix (Punto 65, m2)
Merk Lang Yarns


Copyright © 2025 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
€
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!