- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- Â klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa trui met grote kraag breien van Alpaca Air. Deze mooie trui is uniek door de brede kraag en de korte mouwen. Alpaca Air is een zachte en fluffy draad van 62% baby alpaca, 27% polyamide en 11% merino. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gebreid op breinaalden 4 en 4.5mm en een korte rondbreinaald van 4mm. De gebruikte steken zijn een boordpatroon, ruit-gaatjespatroon en tricotsteek. Het model kunt u terug vinden in Lana Grossa Lookbook nummer 17.
Het is gemaakt van Lana Grossa Alpaca Air in kleur 28. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Alpaca Air te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl
| Product Name | Lana Grossa trui met grote kraag breien van Alpaca Air (LB17, M19) |
|---|---|
| Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â