Dolle Lana Grossa dagen! Shop alle bollen en modellen uit de nieuwste boeken van Lana Grossa met -10% korting met de code: LANA10  

Lana Grossa omslagdoek breien van Brigitte Nr.3 F64,m22

Vanaf € 50,15
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa omslagdoek breien uit Filati 64 van Brigitte No 3, een mix van mohair en wol. Met het breipakket ontvangt u het garen incl. patroon. De omslagdoek is gebreid in kleine gerstekorrel op een rondbreinaalden 4.0mm met 80cm lengte. Ook is er een haaknaald 4.0mm om de franjes mee door te halen. De omslagdoek is ca.83x190cm groot.

De omslagdoek is gebreid van Lana Grossa Brigitte No 3 in de kleur 18. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Brigitte No 3 te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl. 

Meer informatie
Product Name Lana Grossa omslagdoek breien van Brigitte Nr.3 F64,m22
Merk Lana Grossa


Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!