Lana Grossa kussenhoes breien van de Gomitolo Versione (H77, m27)

Vanaf € 22,45
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75

Lana Grossa kussenhoes breien van Gomitolo Versione. Gaaf driehoeken kussenhoes met ribbels van de kleurrijke Gomitolo. Leuk om te matchen met interieur of om cadeau te doen. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.

Het model wordt gebreid op breinaald 5.0mm en haaknaald 5.0mm. Verder heeft u wasbare kussenvulling van 45x45 cm nodig. De gebruikte steken zijn ribbelsteek in driehoek en de driehoeken aan elkaar haken met halve vaste. Het model kunt u terug vinden in Lana Grossa Filati Home 77.

 

De trui is gemaakt van Gomitolo Versione in de kleur 451. Liever een andere kleur?  U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Gomitolo Versione te zien.Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl

Meer informatie
Product Name Lana Grossa kussenhoes breien van de Gomitolo Versione (H77, m27)
Merk Lana Grossa


Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!