Stapelkorting! Shop 3 klossen naaigaren met -10% korting!  

Lana Grossa gestreepte trui breien van Summer Softness (LB18,M1)

Vanaf € 58,15
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Gratis verzenden boven €75
    Combineer voor extra voordeel...
  • Shop Lookbook 18 met €3,50 korting mee

    € 64,65 € 61,15

    53.85% discount on accessories
    -€ 3,50 buying this bundle

    Lana Grossa gestreepte trui breien van Summer Softness (LB18,M1)
    X1
    +
    Lana Grossa Lookbook 18 dames breiboek
    € 6,50

    Lana Grossa Lookbook 18 dames breiboek staat vol met kleurrijke modellen om te breien voor het voorjaar en de zomer. Tops, truien en vesten en voor beginners en gevorderde. Modellen worden gebreid van o.a. de garens van Lana Grossa Gelato, Gianna, Silkhair, Soffio en Summer Softness.

    Het boek is in het Nederlands en de modellen gaan tot maat 46-50

Lana Grossa gestreepte trui breien van Summer Softness. Deze heerlijke trui is een favoriet dit voorjaar en is dus heerlijk te dragen. De Summer Softness is een zacht en licht voorjaarsgare van biologisch katoen gevuld met merinovezels. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.

 

Het wordt gebreid op breinaalden 5 en 7mm en een rondbreinaald 5mm. De gebruikte steken zijn boordpatroon, strepenpatroon en tricotsteek. Het model kunt u terug vinden in Lookbook 18.

 

Het is gemaakt van Lana Grossa Summer Softnes in hoofdkleur 2 en kleur 6. Liever een andere kleurencombinatie? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Summer Softness te zien. Vermeld uw gewenste combinatie op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl

Meer informatie
Product Name Lana Grossa gestreepte trui breien van Summer Softness (LB18,M1)
Merk Lana Grossa

Heeft u vragen?



Copyright © 2024 CrCouture.nl. Alle rechten voorbehouden.
€
Ontvang de nieuwsbrief en krijg 10% korting op je eerste online bestelling!
Pak je korting!