- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa driehoeksdoek breien van een combinatie van twin 25 gr en 50gr. Deze mooie grote driehoeksdoek heeft een afmeting van 90 x 180 cm. Twin is een mix van merino wol, baby alpaca en polyamide. Bij het breipakket ontvangt u het garen incl. het boek* (*=zolang de voorraad strekt).
De doek wordt gebreid op een rondbreinaald nr. 8 van 100 cm lang. De driehoeksdoek/omslagdoek wordt gebreid in ribbelsteek, gaatjespatroon en kantsteek.
De sjaal is gemaakt van de Twin 25 gram (kl. 110) en Twin 50 gram (kl.210). Wilt u liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Twin te zien. Vermeldt uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa driekhoeksdoek breien van Twin 50gr en 25gr M32 |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.