- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa dames vest met v-hals breien van Bottoni. Dit prachtige vest is heerlijk te dragen, heeft een mooie v-hals en heeft een mooie verwassen effect van de draad. Bottoni is een allround garen dat fijn te dragen is en is van katoen, viscose en merino wol. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op breinaalden 5 en 6,5mm en rondbreinaald 5mm van 100cm lang. De gebruikte steken zijn gerstekorrel, meerderen, boordpatroon en kantsteek. Verder heeft u 1 knoop nodig van 20mm. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Filati 69.
Het is gemaakt van Lana Grossa Bottoni in kleur 11. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Bottoni te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa dames vest met v-hals breien van Bottoni (F69,M30) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â