- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa dames vest breien van Setapura. Dit prachtige vest is uniek door het weefpatroon wat gebruikt wordt. Het vest wordt geheel met een dubbele draad gebreid. Setapura is een zachte 100% zijde draad, wat fijn draagt. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op breinaalden 4 en 5mm en rondbreinaald 4mm van 60cm lang. De gebruikte steken zijn knoopjes- kantsteek, weefpatroon en ribbelpatroon. Verder heeft u 5 knopen van 20mm nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Classici 28.
Het is gemaakt van Lana Grossa Setapura in kleur 13. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Setapura te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa dames vest breien van Setapura (C28,M41) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â