- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa dames tuniek haken van Finito. Deze prachtige gehaakte tuniek valt wat langer en draagt heerlijk voor de zomer. Finito is een zomerse draad met een harige touch wat heerlijk zacht is. Finito is een mix van 73% katoen en 27% polyamide. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op haaknaald 3,5. De gebruikte steek is een haakpatroon met stokjes, vaste en losse. Verder heeft u nog markeerringen nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Filati 69.
Het is gemaakt van Lana Grossa Finito in de kleur 7. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Finito te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa dames tuniek haken van Finito (F69,M33) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.