- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- info@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa dames trui breien van Cotton Silk. Deze prachtige trui is uniek door het fantasiepatroon. De trui is heerlijk te dragen en ideaal voor de voorjaarse dagen. Cotton Silk is een buisgaren dat gevuld is met 30% zijde en 70% katoen, de draad is daardoor lekker luchtig. Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon.
Het wordt gemaakt op breinaalden 5 en 5,5mm . De gebruikte steken zijn fantasiepatroon, tricotsteek en kantsteek. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Filati 69.
Het is gemaakt van Lana Grossa Cotton Silk in kleur 10. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Cotton Silk te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail info@crcouture.nl.
Product Name | Lana Grossa dames trui breien van Cotton Silk (F69,M34) |
---|---|
Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â