- CR Couture
- Molendijk 40a
- 3161 KN Rhoon
- Â
- Â klantenservice@crcouture.nl
- +31 10 501 4041
- Chat met ons
Lana Grossa dames kabeltrui breien van Nebbia. Deze gave trui is natuurlijk uniek door de grove kabels die gebruikt worden. De trui is heerlijk warm en ideaal voor de koudere dagen. Nebbia is licht van gewicht, lekker fluffy en door een subtiele melange gloed geeft het een chique effect. De draad heeft een mix van 55% merino wol en 45% baby alpaca.
Met het pakket ontvangt u het garen incl. patroon. Het wordt gemaakt op breinaalden 4,5 en 6mm en een korte rondbreinaald van 4,5mm. De gebruikte steken zijn boordpatroon, tricotsteek en kabelpatroon. Verder heeft u een kabelnaald nodig. Het model kunt u vinden in Lana Grossa Nera No.1.
Het is gemaakt van Lana Grossa Nebbia in kleur 7. Liever een andere kleur? U kunt op deze link klikken om alle kleuren van Nebbia te zien. Vermeld uw gewenste kleur op de afrekenpagina bij 'opmerkingen' of per mail klantenservice@crcouture.nl.
| Product Name | Lana Grossa dames kabeltrui breien van Nebbia (N1,M36) |
|---|---|
| Merk | Lana Grossa |
Â
Wij staan u graag te woord als u ergens niet uitkomt
of vragen heeft over een bepaald product.
Of om gezellig een praatje te maken :)
Klik hier om naar onze klantenservice pagina te gaan.
Â
Â